Fortis polarizační brýle aviator switch

1 399 

Katalogové číslo: 5060421280516 Kategorie:

Popis

Díky nim získáte univerzální brýle na jakékoli světelné podmínky. Retro rámek s jantarovým designem je vyplněn moderními skly, které mění svou barvu podle intenzity světla, takže ztmavnou, když jste na ostrém slunci. Naopak zblednou, pokud se právě nacházíte ve stínu. Je to díky speciálním molekulám citlivým na světlo. Ty mění svůj tvar a barvu, když se dostanou do konfrontace s ultrafialovými louči. Brýle jsou v balení spolu s čistícím hadříkem s logem See Deeper a vyztuženým transportním pouzdrem. 

Časté otázky

Cena za Fortis polarizační brýle aviator switch je 1399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fortis polarizační brýle aviator switch si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060421280516.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Brýle pro rybáře - Podobné produkty: Wiley x brýle omega black ops smoke grey matte black, Saenger doiyo 7415710 zrcadlové polarizační brýle, Wiley x brýle saber advanced se skly smoke grey + clear + light rust, Greys polarizační brýle g2 sunglasses gloss black/green/mirror