Fox sak na ryby safety carp sack & mini h-block

949 

Katalogové číslo: 5055350219669 Kategorie:

Popis

Pro kapra příjemný materiál umožňující cirkulaci vody s kvalitním zipem a dvojitým úchytem. Bezpečnostní Carp Sack byl navržen tak, aby byla zajištěna maximální ochrana a bezpečnost. Speciálně tvarovaný s vysokou viditelnou H-Block bójkou, takže budete vždy přesně vědět, kde je sak umístěn. Rozměry: 140 x 100cm. Venkovní síťovaná kapsička na H-marker, který má výraznou oranžovou barvu a 10m dlouhou šňůru. Zip s bezpečnostním klipem po celé délce saku. Sak má zakulacené rohy, aby v nich kaprovi neuvízla hlava. Součástí balení je nylonový obal na sak a 10m pevné šňůry s H-bójkou. 

Časté otázky

Cena za Fox sak na ryby safety carp sack & mini h-block je 949 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fox sak na ryby safety carp sack & mini h-block si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5055350219669.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Saky - Podobné produkty: Jrc vážící sak rova recovery sling, Giants fishing vážící sak plovoucí weigh sling floating gaube camo, Behr sak na ryby carp sack xxl, Delphin vážící taška c-sack