Gardner náprstník finger stall left hand levá ruka standard

219 

Katalogové číslo: 5060218458708 Kategorie:

Popis

Velcro pásek pro pevné a pohodlné utažení. Zajišťuje maximální odolnost vůčí otřesům a posunům během rybaření. Nedojde k jeho postupnému uvolnění a náprstník zůstane přesně tam, kde je ho potřeba. Nabízen ve dvou velikostech, standartní velikost a větší velikost. Nabízen jak na pravou tak levou ruku. S logem Gardner.

Časté otázky

Cena za Gardner náprstník finger stall left hand levá ruka standard je 219 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Gardner náprstník finger stall left hand levá ruka standard si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060218458708.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nahazovací prsty a rukavice - Podobné produkty: Gardner náprstník finger stall right hand pravá ruka standard, Savage gear náprstník casting stall onesize sea blue, Gardner nahazovací rukavice-levá ruka, Carppro náprstník finger guard