Gardner spací pytel carp duvet plus

4 199 

Katalogové číslo: 5060218458999 Kategorie:

Popis

Použitý materiál má označení DPM, jedná se o velmi odolný materiál vůči vodě, velmi pevný, ale zároveň jemný na dotek, v barvě camo. Spací pytel obsahuje vrchní vrstvu, odnímatelnou střední a spodní vrstvu. Každá vrstva je plněna dutým vláknem, které je položeno ve dvou vrstvách. Toto vlákno má výbornou izolační a termoregulační schopnost. Zároveň je velmi komfortní. Vnitřní část je velikostně na úrovní 4 sezónního spacího pytle. Pokud vnitřní část spojíte ještě s konečnou vnější částí, dostanete krásný 5 sezónní spací pytel.
 
Díky vysokému komfortu ho lze bez obav vzít i do nechladnějšího období. Na všechny vnitřní povrchové plochy byl použit super jemný materiál 190D RipStop Taffeta, zaručuje maximální komfort, volnost pohybu, bez toho, aby se s vámi spací pytel přesouval. Samozřejmostí jsou pevné zipy a plastové kolíky s gumičkou pro utažení hlavové části, aby nedocházelo k úniku tepla. Spací pytel navíc obsahuje dvě Velcro Stash kapsy pro uschování mobilu a peněženky. Velikost kapes je 17 cm (délka) x 9 cm (šířka). A díky Crash zipu se dostanete ze spárů spacího pytle okamžitě ven a co nejrychleji ke svým prutům. Jelikož spací pytel obsahuje 3 zipy, není tedy šance, že by na vaše nohy, resp. chodidla šel průvan, nebo na ně táhlo.   
Rozměry: vnitřní rozměry: 98 x 220 cm vnější rozměry: 100 x 270 cm včetně přepravního pouzdra transport.rozměry: délka 58 cm, průměr 35 cm váha: 5,5 kg 

Časté otázky

Cena za Gardner spací pytel carp duvet plus je 4199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Gardner spací pytel carp duvet plus si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060218458999.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské spacáky - Podobné produkty: Carp spirit spacák magnum sleeping bag 4 seasons, Zfish spací pytel sleeping bag royal 5 season + taška, Anaconda spacák freelancer nw – 7, Prologic spacák element comfort sleeping bag 4 season 215×90 cm