Giants fishing spacák rwx 5 season sleeping bag

5 199 

Katalogové číslo: 8592673222114 Kategorie:

Popis

Tento spací pytel je určen pro vášnivé rybáře, kteří rybaří celý rok, bez ohledu na nepřízeň počasí a teploty hluboko pod bodem mrazu. Ale přitom chtějí mít jeden opravdu kvalitní spací pytel, který můžou použít v teplých letních měsících, tak jednoduše odepnou vnitřní dvojitou vložku. Vnitřní vrstva se skládá z více jádrového dutého vlákna, je zakončena hřejivým a příjemným microfleece. Na vnější vrstvu, byl použit materiál DWP-TEX®, který má tyto vlastnosti, je nepromokavý, ale při tom dýchá a odvádí přebytečnou vlhkost. Velmi robustní zipy jsou po obou stranách, lze je rozepnout až k nohám a jsou izolovány, jak z vnitřní, tak vnější strany, aby se zabránilo nežádoucímu úniku tepla. Na obou stranách spacího pytle (u hlavy a nohou) jsou ze spodu našité převleky, které se pouze přetáhnou přes vrchní a spodní část lehátka a zajistí tak neomezený a bezpečný pohyb. Ve střední části spacího pytle je popruh, který se díky přezce snadno upevní k lehátku a zabrání kroucení spacího pytle. Spací pytel je dodáván s kompresním nylonovým obalem.
Rozměry: 220x100x8cm Hmotnost: 6kg Tepelný komfort: -12C Extrém do: -20C  

Časté otázky

Cena za Giants fishing spacák rwx 5 season sleeping bag je 5199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Giants fishing spacák rwx 5 season sleeping bag si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8592673222114.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské spacáky - Podobné produkty: Anaconda spacák nighthawk sc-1, Avid carp lehátko se spacákem benchmark lite memory foam system, Giants fishing spací pytel 5 season extreme plus sleeping bag, Zfish spací pytel sleeping bag royal 5 season + taška