Humminbird hum autochart pc software

6 190 

Katalogové číslo: 3cb0df4a7a49 Kategorie:

Popis

Pokud se rozhodujete o koupi, je třeba prodejce informovat o modelu sonaru. Data jsou totiž dodávána na paměťové kartě buď SD, nebo microSD. Konkrétní model sonaru (například HELIX 5) může být vybaven slotem pro microSD, a potom by bylo nemožné použití programu AutoCHART, dodané na SD kartě.
Technické požadavky: Počítač s operační pamětí alespoň 512 MB RAM (doporučeno 1024 MB RAM), 10 GB volného prostoru na pevném disku, Windows XP (SP3) /Win 7 / Win 8, mechanika DVD-ROM, čtečka SD karet, USB port.
Paměťová karta obsahuje systémové obslužné soubory, které ovládají funkce sonaru a pomáhají rekonstruovat naměřená a uložená data, která byla získána skenováním vodního sloupce. Tato „uživatelsky získaná“ data se ukládají ve formě určitého typu souborů na paměťovou kartu, odkud se pak kopírují a konvertují do jiného sonaru nebo počítače.
Proto NIKDY nemažte nebo neměňte systémové soubory, uložené ve složkách [AC], [LkMaster] a [SI], které jsou na paměťové kartě ZeroLine Map Card. Jakákoliv změna souborů v těchto složkách nebo dokonce smazání těchto složek trvale zničí tuto paměťovou kartu! Za tuto chybu uživatele nenese výrobce ani prodejce žádnou odpovědnost.

Časté otázky

Cena za Humminbird hum autochart pc software je 6190 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Humminbird hum autochart pc software si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 3cb0df4a7a49.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské Rybářské Čluny - Podobné produkty: Baltic vesta samonafukovací compact 100n auto šedá, Humminbird sonda xt ws, Elling člun patriot s pevnou skládací podlahou 290 šedý, Jaxon držák sondy echolotu 80 cm