Mivardi boilie směs rapid champion platinum b17 3 kg

629 

Katalogové číslo: 2000020820556 Kategorie:

Popis

Jejich použití umožňuje snadnou přípravu čerstvého boiies s perfektním výsledkem a jistotou mimořádně kvalitního složení. Bližší informace o jednotlivých variantách se shodují s popisem našich hotových boilies stejných názvů. Domácí příprava boilies umožňuje výrobu různých průměrů a tvarů, úpravu konzistence dle aktuálních podmínek, vlastní dávkování nebo jiné experimenty s přidaným aroma, atd.

Základní receptura pro domácí výrobu:

1 kbelík suché směsi
1 lahvička Aminoliquidu
1 lahvička R-FACTORu
9 – 10 vajec

Základní směs můžete dle potřeby doplnit přidáním esence (v menší míře je již obsažena v aminoliquidu). Pro přípravu extrémně tvrdého boilies můžete přidat 15 – 30g albuminu na 1kg směsi.

Časté otázky

Cena za Mivardi boilie směs rapid champion platinum b17 3 kg je 629 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mivardi boilie směs rapid champion platinum b17 3 kg si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 2000020820556.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Boilies Mixy - Podobné produkty: Mikbaits boilies mix multimix-10 kg, Nutrabaits boilie mix co-de 1,5 kg, Mikbaits boilies mix bigmiks-10 kg, Mikbaits boilie mix fanatica-10 kg