Mivardi naviják panther fs

3 231 

Katalogové číslo: 2000020810830 Kategorie:

Popis

Nová konstrukce společně s použitím kvalitních materiálů vytvářejí perfektní stroj, na který se můžete spolehnout v každé situaci. Je vybaven vysokou cívkou s velkým průměrem a odhozovou hranou, optimalizovanou pro perfektní odvíjení vlasce při náhozu. Systém voděodolné cívky (W.R.S. ) chrání vnitřní uložení brzdy v cívce proti vlhkosti. Hlavní hřídel je vyrobena z pevnostní nerezové oceli. Šnekový převod s pomalou oscilací zajišťuje precizní ukládání vlasce na cívku. O kvalitní chod i navíjení se stará 12 dvojitě zapouzdřených ložisek, titanem potažená rolnička protikroucení vlasce a frézovaná kovová klička a masivní knobkou pro pohodlný úchop. Součástí balení je náhradní kovová cívka se zvýšenou kapacitou.

Časté otázky

Cena za Mivardi naviják panther fs je 3231 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mivardi naviják panther fs si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 2000020810830.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářská Volnoběžná brzda - Podobné produkty: Korum naviják latitude freespool 5000, Anaconda naviják magist btr 6000 limitovaná edice 2 ks, Mistrall naviják proxon alu 40, Mistrall naviják proxon alu 30