Mivardi světlo do bivaku new dynasty rc

809 

Katalogové číslo: 2000020819109 Kategorie:

Popis

Výkonné a všestranně použitelné světlo, odolné proti vlhkosti s maximálním výkonem 2 W / 200 lm. Je napájeno zabudovaným lithiovými bateriemi s životností až 200 hodin. Kulatá spodní kryt zajišťuje rovnoměrný rozptyl světla. Hranatá vrchní část umožňuje položení na rovnou plochu v různých polohách. Světlo lze zavěsit na dvě dodávané šňůrky. Díky integrovaným magnetům drží na všech železných předmětech a je možné jej pomocí dodávaného železného pásku připnout i na potah bivaku nebo deštníku. K dispozici je několik světelných režimů v bílé nebo červené barvě. K jejich ovládání slouží tlačítko na těle světla nebo dodávaný dálkový ovladač. Nabíjení baterií světla je možné z jakékoliv powerbanky / autoadaptéru / síťového adaptéru s konektorem USB.

Časté otázky

Cena za Mivardi světlo do bivaku new dynasty rc je 809 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mivardi světlo do bivaku new dynasty rc si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 2000020819109.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Světla a lampy - Podobné produkty: Dam svítilna fishing light, Goal zero svítilna lighthouse micro charge, Ledlenser svítilna if3r, Fenix nabíjecí laserová svítilna ht30r