Ngt 2x hlásič bite alarm vx2 + 2x řetízkový swinger + 2x baterky

799 

Katalogové číslo: 5060382740807 Kategorie:

Popis

2x NGT Hlásič Bite Alarm VX-2Kvalitní řada signalizátorů záběru, které se vyznačují velmi kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou to jsou základní charakteristky těchto signalizátorů od anglické firmy NGT. Signalizátory jsou 100% voděodolné a nepochybně tak pracují i za těch nejsilnějších dešťů. Součástí dodávky signalizátoru, je ochranné pouzdro ze syntetické kůže. Napájení zajišťuje 12V baterie typu 23A (není součástí balení). Ve spodní části je 2,5mm zdířka k připojení svítícího swingeru.

– plynulá regulace hlasitosti

– plynulá regulace výšky tónu

– paměťová 20s LED (dioda)

– záběrová LED (dioda)

– konektor na připojení svítícího swingeru

– 100% voděodolný

 

2x NGT ŘETÍZKOVÝ SWINGER MIDI ZDARMA!

V poslední době stále více populární řetízkový swinger. Vlasec je uchycen v plastové svorce a sílu upnutí lze nastavit.

Odzkoušeno je upnutí na 0.16 šňůru i na 0,50 vlasec. V obou případech drží dobře a z kmenového vlasce (šňůry) samovolně neodpadává.

 

2x Baterky 12V typ 23A ZDARMA!

Pozn: Baterky jsou pouze testovací pro dočasné použití. Pro maximální využítí doporučujeme zakoupit baterky

 

 

Časté otázky

Cena za Ngt 2x hlásič bite alarm vx2 + 2x řetízkový swinger + 2x baterky je 799 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ngt 2x hlásič bite alarm vx2 + 2x řetízkový swinger + 2x baterky si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060382740807.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Hlásiče - Podobné produkty: Giants fishing hlásič bite alarm trs (12v baterie) 1+1, Delphin signalizátor diver 9v-žlutá, Delphin signalizátor záběru coder, Delphin signalizátor roler shock-žlutá