Ridgemonkey line control arm

399 

Katalogové číslo: 5060432141677 Kategorie:

Popis

Je tady Ridgemonkey Line Control Arm, který je navržený tak, aby šel pohodlně nasadit na většinu Big Pit navijáků (navijáky s velkou cívkou). Jedná se o rameno, které nasadíte na cívku navijáku a které při vyvážení došponovává vlasec tak, aby vám nevypadával z cívky. Původně bylo navržené pro použití ve spojení s vyvážecí loďkou, ale lze ho využít při každé situaci, kdy je potřeba mít vlasec mírně vypnutý, aby se mohl následně plynule uvolnit z cívky. Při zanášení montáží podél břehu, ale také při lovu dravců.

 

 

rameno s lemem pěny, které chrání vlasec před poškozením

sklopné vnější svorky pro snadné přichycení

robustní polypropylenová konstrukce

zabraňuje zkroucení vlasce, nepotřebujete používat brzdu navijáku

jedna velikost, která pasuje na většinu navijáků

EUIPO registrovaný design

Časté otázky

Cena za Ridgemonkey line control arm je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ridgemonkey line control arm si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060432141677.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Příslušenství k navijákům - Podobné produkty: Saenger mazivo a olej na navijáky, Shimano disk k cívce ult14000xtd, Carp´r´us horizon liquid – 20 ml, Delphin karbonové podložky k navijáku ixtrek