Savage gear 3d krysa firetiger-30 cm 90 g

599 

Katalogové číslo: 5706301583192 Kategorie:

Popis

Dokáže oklamat i ty nejzkušenější predátory a zajistí vám brutální útoky! Pevné ABS tělo a měkké nohy a ocas. Při navázání za rty ve vodě opisuje křivku ve tvaru písmene S a tím věrně napodobuje reálný pohyb krysy. Při navázání za nos klesá pod hladinu a tím napodobuje reálnou krysu ještě věrněji. Pod hladinou dělá přemety a po nich vyskakuje zpět k hladině. To je ten opravdu skvělý způsob, jak vyvolat šílené útoky! Velká verze může být vedena travnatými a závadovými vodami s háčkem na hřbetu. Měkké uši, nohy a ocas skutečně stanovují nové standardy mezi imitacemi krys. Ocas je zesílený, obsahuje splétané jádro a k tělu je připevněn pomocí inovativního klipu, který umožňuje snadnou výměnu. Skvělá nástraha pro štiky, okouny a velké sumce!

 

2 styly pohybu

Pohyb na hladině a pohyb s potápěním

Vyvážené břicho

Vydává dráždivý zvuk

U 30cm modelu možnost připevnění háčku na hřbet

Věrné 3D detaily

Zesílený ocas se splétaným jádrem

Ocas jednoduše vyměnitelný

Včetně náhradního ocasu

Kloubové spojení

Reálné vousy

Měkké nohy a ocas

Ultra ostré Savage Gear trojháčky (1x střední velikost 2 a 2x velká velikost 1/0) 

Časté otázky

Cena za Savage gear 3d krysa firetiger-30 cm 90 g je 599 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Savage gear 3d krysa firetiger-30 cm 90 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5706301583192.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Imitace živočichů - Podobné produkty: Savage gear gumová nástraha ned salamender floating mojito 7,5 cm 3 g, Savage gear swimsquid inchiku blue pink glow – 10,3 cm 180 g, Savage gear žába hop walker frog floating tan 5,5 cm 15 g, Savage gear 3d snake floating white snake-30 cm 57 g