Sportcarp tekutá potrava amino nutric 250 ml

329 

Katalogové číslo: 8595662102510 Kategorie:

Popis

Správné složení esenciálních, neesenciálních aminokyselin spolu s přídavnými látkami zaručuje dokonalou souhru organismu k výrobě semiesenciálních kyselin. Tyto k životu prospěšné látky si kapr dokáže sám vyrobit pouze za určitých podmínek. Díky našemu preparátu se tak stane a návnady s obsahem Amino Nutric začne preferovat. Dalšími účinnými látkami jsou výtažky z jater, minamino, phosphorylcolamine, vysoké procento komplexních cukrů, vítamíny a minerály, enzymové výtažky. Tekutá potrava vlivem chemicko biologických reakcí neustále pracuje. Pokud se Vám lahvička bude nafukovat nebo smršťovat, neděste se, značí to neustále živou tekutinu. 100ml = 100g naštěpené bílkoviny. Přidáním tekutiny Amino Nutric vzniká kolem našich návnad atraktivní nutriční signál. Ten se v CNS kapra vyhodnotí jako přirozený a lehce získaný zdroj potravy.
Dávkování: doporučení Lukáše Krásy: „Konečnou hranici dávkování jsem nikdy nestanovil. Čím více této tekutiny v boiliesu mám, tím více mu věřím. Pamatuji si na doby, kdy jsem do směsí BLUE LINE NATUR místo vajec a KK komplexu dal Amino Nutric. Účinnost mých kuliček se mnohonásobně zvýšila. Cena výrobku mi ale toto použití omezila. Zůstal jsem u dávkování 20 ml na 6 vajec nebo KK komplexu. Po uvaření nechávám boilie schnout 1 den a poté ho zaleji Amino Nutrickem. Pokud je výrobek příliš hustý, nařeďte ho vodou, aby se lépe do návnad vsáknul. Poté boilie zamrazte nebo vyražte k vodě. Amino Nutric je vhodný taktéž k namáčení všech druhů partiklů.“ Před použitím proklepejte.

Časté otázky

Cena za Sportcarp tekutá potrava amino nutric 250 ml je 329 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sportcarp tekutá potrava amino nutric 250 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8595662102510.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tekuté přísady - Podobné produkty: Dynamite baits evolution oil monster tiger nut 300 ml, Nikl tekutá potrava liquid krill acid – 1000 ml, Jet fish lososový olej 1000 ml, Nikl tekutá potrava csl-200 ml