Sportcarp tekutá potrava salmon protein liquid 1 l

239 

Katalogové číslo: 8595662105313 Kategorie:

Popis

Dávkování je až 100 ml na kilogram. Tato tekutá potrava výrazně zvýší nutriční hodnotu a silná rybí vůně, připomínající tolik populární halibut pelety, zvýší atrakci. Ideálně se hodí na zalévání boilies, pelet a vlhčení method mixu. Silné rybí aroma a chuť dodá vašemu krmení ten pravý šmrnc. Perfektně funguje hlavně v teplejší vodě! Nerozpoští PVA matriály, takže pokud chcete opravdu atraktivní nástrahu, přidejte k háčku malou PVA punčošku a celou sestavu namočte (polijte) touto tekutinou.

Časté otázky

Cena za Sportcarp tekutá potrava salmon protein liquid 1 l je 239 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sportcarp tekutá potrava salmon protein liquid 1 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8595662105313.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tekuté přísady - Podobné produkty: Nikl esenciální olej hřebíček 10 ml, Tb baits lososový olej premium quality-1000 ml, Mikbaits slanečkový olej 300 ml, Mikbaits esenciální olej česnek 10 ml