Trakker bivak superdome bivvy

17 549 

Katalogové číslo: 5060461941835 Kategorie:

Popis

Předními a zadními dveřmi lze projít bivakem skrz, tím tak se dostanete do všech částí bivaku a je tím zajištěno proudění vzduchu v letních měsících. Mezi doplňky, které lze připnout k bivaku patří vnitřní kapsle, které slouží jako dvě oddělující ložnice, nebo lze připnout jednu velkou kapsli. Obě varianty vnitřních kapslí na sobě mají přišitou podlážku, která zabrání přístupu všem nezvaným hostům jako hlodavcům a hmyzu. Navíc napomůže při organizování a uklízení bivaku. Nejlepší přístřešek na dlouhé výpravy s prostorem, do kterého by se vešla 3 lehátka. Průchodnost bivaku skrz na skrz díky předním a zadním dveřím. Dva úchyty na pruty na přední i zadní straně bivaku. Dvojité zipy na dveřích, které umožňují otevření dveří zeshora. Dodáván s napínacím popruhem, opěrným systémem (dvě tyče vzadu a u kšiltu bivaku), čirým oknem na přední dveře, větší přepravní taška, heavy-duty podlážkou a heavy-duty T-peg kolíky.
Lze dodat přepážky pro ložnice a zimní přehoz
Materiál: 210D polyester
Rozměry: 380×370×190
Hmotnost bivaku: 17kg

Časté otázky

Cena za Trakker bivak superdome bivvy je 17549 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Trakker bivak superdome bivvy si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060461941835.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Bivaky a brolly - Podobné produkty: Starbaits bivak a terra new continental, Fox eos 60in brolly system, Anaconda bivak cusky dome 170, Anaconda bivak canteeny