Uni cat the ausleger bojkový system fluo oranžová

318 

Katalogové číslo: 4039507212940 Kategorie: Štítek:

Popis

Potah se skládá z nového vysoce kvalitního plastu, což zaručuje dlouhou životnost. Středová osa o tloušťce 1,6 mm z nerezové oceli pokračuje kuličkovým ložiskem a umožňuje tak otáčení montáže. Na každé straně je svorka z nerezové oceli, což umožňuje používat přípravek i ve slaných, mořských vodách. Zadní sponu připevníme k boji či na větev stromu nebo jiného vhodného předmětu. Odtamtud z něj odvinete vámi požadovanou délku 0,60 mm šnůry, kterou je Ausleger vybaven. Poté, nejlépe dvakrát omotáte šňůru kolem spony procházejícím kuličkovým ložiskem a zajistíte gumovým korálkem a sestava je dokončena. Vhodné pro lov sumců v obtížných podmínkách (překážky, rostliny, stromy). K dispozici ve třech různých barvách (červená, zelená a tmavě zelená). Po skončení lovu, lze šňůru snadno namot a přesunout se tak na nové místo.

dodává se bez chemického světélka
průměr šňůry  0,60 mm
délka šňůry 20 m
dodává se v blistru

Časté otázky

Cena za Uni cat the ausleger bojkový system fluo oranžová je 318 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Uni cat the ausleger bojkový system fluo oranžová si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4039507212940.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Splávky na ryby - Podobné produkty: Rizov splávek rf-111 – 0,75 g, Fox plovák edge zig float kit, Hell-cat podvodní splávek zvukový červený-15 g, Hell-cat podvodní splávek černý-35 g