Uni cat the ausleger bojkový system tmavě zelená

318 

Katalogové číslo: 4039507212964 Kategorie: Štítek:

Popis

Potah se skládá z nového vysoce kvalitního plastu, což zaručuje dlouhou životnost. Středová osa o tloušťce 1,6 mm z nerezové oceli pokračuje kuličkovým ložiskem a umožňuje tak otáčení montáže. Na každé straně je svorka z nerezové oceli, což umožňuje používat přípravek i ve slaných, mořských vodách. Zadní sponu připevníme k boji či na větev stromu nebo jiného vhodného předmětu. Odtamtud z něj odvinete vámi požadovanou délku 0,60 mm šnůry, kterou je Ausleger vybaven. Poté, nejlépe dvakrát omotáte šňůru kolem spony procházejícím kuličkovým ložiskem a zajistíte gumovým korálkem a sestava je dokončena. Vhodné pro lov sumců v obtížných podmínkách (překážky, rostliny, stromy). K dispozici ve třech různých barvách (červená, zelená a tmavě zelená). Po skončení lovu, lze šňůru snadno namot a přesunout se tak na nové místo.

dodává se bez chemického světélka
průměr šňůry  0,60 mm
délka šňůry 20 m
dodává se v blistru

Časté otázky

Cena za Uni cat the ausleger bojkový system tmavě zelená je 318 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Uni cat the ausleger bojkový system tmavě zelená si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4039507212964.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Splávky na ryby - Podobné produkty: Uni cat plovák camou sticki subfloat-hmotnost 15 g, Uni cat bojka pointer, Filfishing splávek model fpk20 – 3 g, Rizov splávek rf-47 – 1 g