Zfish spací pytel sleeping bag royal 5 season + taška

2 990 

Katalogové číslo: 8505402262220 Kategorie:

Popis

Jako vnitřní materiál je použitý velmi oblíbený a příjemný mikrofleece „peach skin“, který příjemně hřeje. Thermoizolační náplň je tvořena dutými vlákny. Triumfem v rukávu spacího pytle Royale 5 season je vnější materiál Quattro-tex®, který doplňuje izolační vlastnosti o neméně důležitou ochranu proti vlhkosti. Quattro-tex® materiál nepouští vlhkost dovnitř, ale naopak je prodyšný zevnitř směrem ven. Díky této vlastnosti je zajištěný odvod par, které se při spánku z těla uvolňují. Složení všech použitých materiálů tedy zajišťuje luxus při spaní v přírodě ve všech ročních obdobích.
S tímto spacím pytlem si můžete dlouhé chvíle na rybách krátit pohodlným surfováním na mobilu/tabletu tak, že pouze vystrčíte ruce připravenými otvory na zip, které jsou určené právě k tomuto účelu. Dále můžete využít vnější kapsu na uložení telefonu a vnitřní kapsu na uložení osobních dokladů nebo elektronických zařízení či baterií do fotoaparátu, které by v zimě neměly prochladnout, aby neztrácely svoji kapacitu.

celoroční použití
kombinace materiálů mikrofleece / duté vlákno / Quattro-tex®
praktické otvory pro vysunutí rukou
vnitřní kapsa na zip + vnější kapsa na mobil
rozměry spacího pytle: 220 x 100 cm
tepelný komfort do -20 °C
stahovací popruh k upevnění k lehátku
hmotnost 4 kg

AKCE: Přepravní taška v hodnotě 499,- Kč zcela ZDARMA!

Časté otázky

Cena za Zfish spací pytel sleeping bag royal 5 season + taška je 2990 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Zfish spací pytel sleeping bag royal 5 season + taška si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8505402262220.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské spacáky - Podobné produkty: Trakker spacák – big snooze+ compact sleeping bag, Nash spacák tackle sleeping bag, Zfish spací pytel hardcore sleeping bag 5 season, Giants fishing spací pytel 5 season lxr sleeping bag