Zfish tripod elite 3 rods + 2x hlásič vx2 + 2x řetízkový swinger

2 499 

Katalogové číslo: 8505040324175 Kategorie:

Popis

Tripod Elite 3 Rod patří jistě k nejoblíbenejším modelům tripodu na našem trhu. Tento stojan je v první řadě velmi kvalitní,stabilní, lehký a zároveň nabízí širokou škálu variability nastavení. Teleskopické nohy stojanu jsou vyrobeny z kulatých profilů z lehké a odolné hliníkové slitiny. Středový kloub je vyroben z velmi kvalitního a masivního kovu. Stojan je osazen pevnými zámky z tvrzeného plastu. Hrazda je dostatečně široká, až pro tři pruty s velkými navijáky. U tripodu lze libovolně nastavit jak délku těla a nohou, tak úhel sklonu. Součástí balení je kvalitní polstrovaná taška.
Technické parametry:
Tělo: 83-128 cm Nohy: 57-97 cm Délka hrazd: 50 cm Přepravní rozměry: 93 x 24 x 11cm Hmotnost: 3,2 kg
2x NGT hlásič Bite Alarm VX-2 Zdarma
Kvalitní řada signalizátorů záběru, které se vyznačují velmi kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou, to jsou základní charakteristiky těchto signalizátorů od anglické firmy NGT. Signalizátory jsou 100% voděodolné a nepochybně tak pracují i za těch nejsilnějších dešťů. Napájení zajišťuje 12V baterie typu 23A (součástí balení). Ve spodní části je 2,5 mm zdířka k připojení svítícího swingeru.

plynulá regulace hlasitosti
plynulá regulace výšky tónu
paměťová 20s LED dioda
záběrová LED dioda
konektor na připojení svítícího swingeru
100% voděodolný

2x NGT Řetízkový swinger Midi Zdarma
V poslední době stále více populární řetízkový swinger. Vlasec je uchycen v plastové svorce a sílu upnutí lze nastavit. Odzkoušeno je upnutí na 0,16 šňůru i na 0,50 vlasec. V obou případech drží dobře a z kmenového vlasce (šňůry) samovolně neodpadává.

Časté otázky

Cena za Zfish tripod elite 3 rods + 2x hlásič vx2 + 2x řetízkový swinger je 2499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Zfish tripod elite 3 rods + 2x hlásič vx2 + 2x řetízkový swinger si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8505040324175.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tripody - Podobné produkty: Anaconda stojan na rybářské pruty quick pod, Delphin stojan tripod tpx3 blackway, Daemons stojan tripod malý výsuvný pro lov na dírkách, Sonik stojan xtractor 3 rod tri pod