Zfish Zarážky Boilie Hair Stoppers 2ks

26 

Katalogové číslo: 8506156032800 Kategorie:
Značka: ZFISH

Popis

Oblíbené prodlužovací zarážky v tmavě zeleném provedení. Velmi vhodné pro použití v kombinaci s veškerými tvrdými nástrahami jako jsou tvrdé boilie nebo pelety. Oblíbené prodlužovací zarážky v tmavě zeleném provedení. Velmi vhodné pro použití v kombinaci s veškerými tvrdými nástrahami jako jsou tvrdé boilie nebo pelety. Tyto prodlužovací zarážky jsou ideálním pomocníkem v případě, kdy potřebujete nastražit větší nástrahu na kratší vlas. Set obsahuje: 36 malých zarážek 18 středně dlouhých zarážek 9 dlouhých zarážek V každém balení jsou 2 sety těchto zarážek. Celkem tedy 126 zarážek.

Časté otázky

Cena za Zfish Zarážky Boilie Hair Stoppers 2ks je 26 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Zfish Zarážky Boilie Hair Stoppers 2ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8506156032800.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Fox Pouzdro na hrazdy Royale 3-4 Buzz Bar Bag, Catkong Pevnostní kroužky 10ks – 14.3mm 130kg, Nash Tričko Scope Ops OPS T-Shirt – S, Zfish Tričko Carp T-Shirt Black – M