Gardner náprstník finger stall right hand pravá ruka standard

219 

Katalogové číslo: 5060218458579 Kategorie:

Popis

Velcro pásek pro pevné a pohodlné utažení. Zajišťuje maximální odolnost vůči otřesům a posunům během rybaření. Nedojde k jeho postupnému uvolnění a náprstník zůstane přesně tam, kde je ho potřeba. Nabízen ve dvou velikostech, standartní velikost a větší velikost. Nabízen jak na pravou tak levou ruku.S logem Gardner.

Časté otázky

Cena za Gardner náprstník finger stall right hand pravá ruka standard je 219 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Gardner náprstník finger stall right hand pravá ruka standard si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060218458579.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nahazovací prsty a rukavice - Podobné produkty: Trabucco náprstník xtr finger protection, Nash nahazovací rukavice casting gloves right pravá, Spro náprstník c tec casting protector xl, Gardner nahazovací rukavice-pravá ruka