Giants fishing rybářský spacák sleeping bag 5 seasson maxi camo

2 990 

Katalogové číslo: 8592673222138 Kategorie:

Popis

Na vnější vrstvu byl použit velmi příjemný a nešustící materiál „Peach Skin“ broskvová kůže. Tento materiál je nepromokavý a dýchatelný. Plně prošívaný microfleece zelené barvy a vyplněn 100% dutým vláknem pro extrémní teplo a komfort. Zipy jsou po obou stranách, lze je rozepnout až k nohám a jsou izolovány, jak z vnitřní, tak vnější strany, aby se zabránilo nežádoucímu úniku tepla. Ve vnitřní části rybářského spacáku naleznete kapsu na zip, která je určena pro mobilní telefon. Pod hlavou je na zip odnímatelný polštářek, který zajistí opravdový komfort pro rybáře. Na obou stranách spacího pytle (u hlavy a nohou) jsou ze spodu našité převleky, které se pouze přetáhnou přes vršek a spodek lehátka a zajistí tak neomezený a bezpečný pohyb. Ve střední části spacího pytle je popruh, který se díky přezce snadno upevní k lehátku a zabrání kroucení spacího pytle. Spací pytel je dodáván s přenosnou a zesílenou kompresní taškou v camo designu.
 
Specifikace
 

Rozměry: 220x100x8cm
Hmotnost: 4,5kg
Tepelný komfort: -15°C
Extrém do: -20°C

Časté otázky

Cena za Giants fishing rybářský spacák sleeping bag 5 seasson maxi camo je 2990 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Giants fishing rybářský spacák sleeping bag 5 seasson maxi camo si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8592673222138.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské spacáky - Podobné produkty: Jrc spacák defender sleeping bag wide, Fox spacák duralite 3 season sleeping bag, Fox spacák flatliner 5 season sleeping bag, Anaconda spacák freelancer vagabond 2