Shimano naviják medium baitrunner lc 5500 xtb

4 499 

Katalogové číslo: 022255212977 Kategorie:

Popis

Naviják je vybaven pomalou oscilací a systémem pokládky vlasce Aero Wrap II. Tato kombinace umožňuje dosahovat extrémních vzdáleností při odhazování. Navijáky využívají uložení převodovky X-Ship, které se stará o hladký přenos výkonu a dokonalé polohování ozubených převodů v zátěži díky dvoubodovému ukotvení pastorku v kuličkových ložiscích. Všechna čtyři zapouzdřená kuličková ložiska S A-RB zvyšují odolnost a prodlužují životnost ozubených převodů. Převodovka byla přepracována za účelem snížení tření a zvýšení účinnosti přenosu výkonu z dlouhé hliníkové kličky na rotor navijáku. To umožňuje využít větší kroutící moment a sílu při navíjení, takže zdolávání ryby je snadnější a chování úlovku se dá lépe kontrolovat. Navijáky jsou k dispozici ve dvou velikostech – velký Big Baitrunner je díky obdivuhodnému odhazovacímu výkonu perfektním navijákem pro práci na nejrozlehlejších kaprových lovištích, menší Medium Baitrunner je skvělou volbou pro středně veliká loviště, kde odhazovací vzdálenost není nejdůležitějším požadovaným parametrem. Oba typy navijáků jsou dodávány s redukcemi kapacity cívky.

Časté otázky

Cena za Shimano naviják medium baitrunner lc 5500 xtb je 4499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Shimano naviják medium baitrunner lc 5500 xtb si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 022255212977.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářská Volnoběžná brzda - Podobné produkty: Fin-nor naviják bait teaser fs 80, Dam naviják runshift 3 5000 fs, Dam naviják quick runshift 4dh 4000s fs, Dam naviják runshift 3 6000 fs